TECHNIPHONE ISI 2 (1,77 Zoll / 4,5 cm) black/silver
€54.00*
PRODUCT NO LONGER AVAILABLE
TECHNIPHONE ISI 2 (1,77 Zoll / 4,5 cm)
(0000/9023)
A phone with a very simple operation, extra large fonts and buttons, high volume and the possibility to set up an emergency call with the emergency button.
| Product Information | |
|---|---|
| Colour | black/silver |
| EAN | 4019588329003 |
| Item no. | 0000/9023 |
| Weight (Box) | 356 g |
| Weight | 100 g |
| Device (W x H x D) | 5,3 x 11,9 x 1,2 cm |
| Box | 11 x 6 x 12 cm |
| SIM card | |
|---|---|
| Mini SIM | Yes (GSM 900/1800) |
| Audio | |
|---|---|
| Microphone | Yes |
| Back camera | |
|---|---|
| Resolution | 0,3 Megapixel |
| Connections | |
|---|---|
| microSD card | 1 |
| Micro USB | 1 |
| SIM-Card reader | Yes |
| Loudspeakers | |
|---|---|
| Mono speakers | Yes |
| Power supply | |
|---|---|
| Rechargeable battery | 1000 mAh |
| Screen | |
|---|---|
| Screen sizes | 1,77 in |
| Storage System | |
|---|---|
| Internal memory | 8 MB |
| Storage Systems | |
|---|---|
| Working memory | 8 MB |
| Supported formats & codecs | |
|---|---|
| MP4 | Yes |
| MP3 | Yes |