STEREOMAN 2 schwarz/silber
€69.00*
€79.00
PRODUCT NO LONGER AVAILABLE
STEREOMAN 2
(0000/9124)
High-quality Stereo-Headphones to enjoy music wirelessly
| Product Information | |
|---|---|
| VPE Karton | 16 |
| VPE Palette | 96 |
| EAN | 4019588421905 |
| Colour | black/silver |
| Item no. | 0000/9124 |
| Weight (Box) | 768 g |
| Weight | 494 g |
| Device (W x H x D) | 7,8 x 12,7 x 13 cm |
| Box | 22 x 24,3 x 15,8 cm |
| sonstiges | |
|---|---|
| bf_filter_operating_mode | Rechargeable battery |
| Bluetooth Version & Profile | |
|---|---|
| Bluetooth version | V4.0 mit APTX |
| HSP (Headset Profile) | Ja |
| HFP (Hands Free Profile) | Ja |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile ) | Ja |
| AVRCP (Audio Video Remote Control Profile) | Ja |
| Power supply | |
|---|---|
| Rechargeable battery | 2x rechargable Ni-MH AAA battery |
| Battery life | up to 10h |
| Battery charge time | 8 h |
| Non rechargeable battery | 2x 700 mAh Ni-MH |